TJ Vidnava — Sudkov

13. kolo

Report

2:1 (1:1)

Povinná výhra se Sudkovem, ale mohlo klidně dojít opět na penalty. Ano Vidnava byla lepší, šance na tři zápasy, ale hosté v posledních minutách mohli vyrovnat, kdy se odražený balón na malém vápně dostal k osamocenému hráči hostí, ale toho vychytal v tutovce Červenka. Hosté zápas dohrávali v deseti, když jejich záložník slovně napadal pomezního, ten si zavolal hlavního, který tasil červenou. Zápas jsme začali dobře. Písek centruje za obranu, Šebesta zpracoval a přehazuje gólmana hostí 1:0(8). Za chvilku to je 1:1(14), kdy jsme nechali hlavičkovat osamoceného útočníka hostí. Do šatny jsme mohli jít veselejší, šance byly, ale skóre se již nezměnilo. Druhý poločas jsme začali náporem. Písek centruje dlouhý pas za obranu, gólman vybíhá na šestnáctku, ale Šebesta je u míče dříve a špičkou přes brankáře zvyšuje na 2:1. Hosté měli pohyblivější zálohu, ale hráli jen po velké vápno. To domácí si vytvářeli jednu šanci za druhou, ale i ty největší tutovky zahodili. Po konci zápasu hráč slovně napadl Červeňáka, vznikla zbytečná hádka a strkanice.